Naim Mu-so 2nd Generation Bentley

 • 9 499,00 zł
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

ODEZWIJ SIĘ DO NAS

 

DARMOWA DOSTAWA!

tel: 77 459 38 00 sklep@sonica.pl

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie są objęte gawarancją autoryzowanego Dystrybutora marki. Standardowy okres to 2 lata. Niektóre produkty mają określone warunki gwarancyjne przez Producenta. Szczegółowe pytania proszę kierować pod :sklep@sonica.pl

Prawo odstąpienia od umowy do 14 dni.

Naim Mu-so 2nd Generation Bentlay

 

NAIM Mu-so for Bentley Special Edition to wyjątkowa konstrukcja oparta na wielokrotnie nagradzanym NAIM Mu-so 2.generacji: bezprzewodowym systemie multiroom audio, który oferuje autentyczną wiedzę dźwiękową połączoną z najnowszą technologią strumieniowania muzyki, znakomitą jakością wykonania, wspaniałą użytecznością. Ta edycja jest stylizowana z elementami designu Bentley Motors, w tym lakierowanym drewnem, miedzianymi akcentami, subtelnie podświetloną podstawą, specjalnie tkaną osłoną głośnika i charakterystycznym wzorem rombu otaczającym podświetlaną tarczę kontrolną.

NAIM MuSo for Bentley

Materiały i design.

Istnieje wiele elementów, które sprawiają że projekt NAIM MuSo 2 for Bentley to unikalny system. Drewniana obudowa głośników jest owinięta warstwą anodowanego aluminium, aby zapewnić naturalny, pozbawiony zniekształceń dźwięk. Z tyłu konstrukcji umieszczono wytłaczany radiator aluminiowy dla zmaksymalizowania wydajności cieplnej wzmacniaczy dużej mocy. NAIM MuSo 2 posiada również dwa unikalne opatentowane rozwiązania. System oświetlenia wokół dotykowego panelu sterowania oraz system antenowy, który zapewnia bezproblemową i niezawodną łączność WiFi bez potrzeby anteny zewnętrznej.

Konstrukcja NAIM MuSo 2:

Obudowa z anodyzowanego aluminium skrywa w sobie jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań z dziedziny audio. Układ sześciu niezależnych wzmacniaczy cyfrowych dostarcza w sumie 450 Watów mocy do sześciu, specjalnie zaprojektowanych przez inżynierów FOCAL, głośników.

System Bass Reflex.

Dwa duże głośniki niskotonowe pracują w tandemie w systemie bass reflex, który został tak zaprojektowany, by wydobywające się z niego powietrze było pozbawione jakichkolwiek turbulencji. Zapewniło to bogaty niczym niezakłócony dźwięk basowy.

Akrylowa podstawa.

Wyjątkowo estetycznym elementem tego sieciowego systemu audio jest podświetlana akrylowa podstawa, która stanowi fundament dla nowoczesnej elektroniki NAIM MuSo 2 i innowacyjnych głośników.

Procesor DSP.

Do przetwarzania sygnałów audio system NAIM MuSo korzysta z 32-bitowego procesora ze specjalnym oprogramowaniem, które inżynierowie NAIM dopracowali podczas wielu testów odsłuchowych. Procesor ten w pełni kontroluje tor audio kierując precyzyjnie sygnał do każdego z sześciu głośników. Technologię tę stosuje, ten zacny producent, również do nagłośnienia luksusowych samochodów Bentley. Dwa ustawienia equalizera potrafią zmienić Twój pokój w najlepszą scenę muzyczną.

Jedwabne głośniki wysokotonowe.

Po wielu odsłuchach konstruktorzy NAIM MuSo wybrali głośniki wysokotonowe z jedwabiu jako najlepiej brzmiące w tym bezprzewodowym systemie.

Głośniki średniotonowe.

Specjalnie skonstruowane, dla NAIM MuSo 2, głośniki średniotonowe gwarantują krystalicznie czysty i silnie emocjonalny wokal. Poprzez serię badań NAIM stwierdził, że system tej klasy powinien funkcjonować w konstrukcji trójdrożnej.

Głośniki NAIM MuSo 2 fro Bentley

Przejmij kontrolę nad NAIM.

Aplikacja na iOS i Android sterująca urządzeniami NAIM.

Podstawowym założeniem dla twórców oprogramowania było stworzenie aplikacji ładnej i niezwykle prostej w użytkowaniu, tak by znalezienie ulubionej muzyki było proste. Aplikacja pozwala sortować muzykę wg artysty, albumu, gatunku oraz tytułu utworu, no i sprawa oczywista, pozwala sterować głośnością i korekcją dźwięku. Po wcześniejszym podłączeniu kilku urządzeń NAIM uaktywnia również system multiroom audio, by kontrolować wszystkie jego aspekty. Sterowanie MuSo jest, przez to, intuicyjnie proste, a ładny interfejs aplikacji sprawia, że jest do tego przyjemne.

NAIM app

Złącze HDMI ARC

Złącze HDMI ARC, w które wyposażony jest NAIM MuSo 2 for Bentley pozwala zintegrować ten system audio z Twoim telewizorem. Taka konfiguracja sprawia, że dźwięk z filmów czy koncertów zabrzmi niesamowicie realistycznie. Sumując to z pozostałymi możliwościami tego urządzenia NAIM MuSo 2 jest znacznie lepszą alternatywą niż nawet najlepszy soundbar.


 

Kluczowe funkcje NAIM MuSo 2.

NAIM UPNP

UPnP™ (Universal Plug ‘n’ Play)

Przesyłanie siecią muzyki z komputera PC, Mac lub NAS w wysokiej rozdzielczości, lepszej niż jakość CD.

NAIM AirPlay

AirPlay

Przesyłanie muzyki z telefonu iPhone, iPad lub iPod Touch lub z iTunes.

NAIM Bluetooth

Bluetooth

Łączenie z urządzeniem z technologią Bluetooth, aby natychmiast odtwarzać muzykę. Kompatybilny także z kodekiem aptX audio o wysokiej jakości, jeśli tylko obsługiwany jest on przez urządzenie łączące się z NAIM Mu-so.

NAIM iRadio

Radio internetowe

Dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych i zapisywanie swoich ulubionych ustawień, znacznie ułatwiających dostęp.

NAIM Budzik

Budzik

NAIM Mu-so oferuje funkcję budzika, która można aktywować poprzez menu aplikacji sterującej systemem.

NAIM multiroom

Gotowy na multiroom

Odtwarzaj muzykę pomiędzy różnymi urządzeniami Naima, jak Mu-so i Mu-so Qb – do 4 produktów. Wybierz ten sam utwór we wszystkich pomieszczeniach lub w każdym inny. Wszystko na wyciagnięcie ręki przez aplikację Naima.

NAIM USB

USB

Odtwarzanie muzyki z telefonu iPhone, iPad, iPod i wielu innych odtwarzaczy MP3 i pamięci USB.

NAIM OPT-IN

Wejście cyfrowe (optyczne)

Dekodowanie dźwięku ze źródeł cyfrowych, takich jak telewizory, dekodery lub konsole do gier.

NAIM Spotify

Spotify Connect

Natywne wsparcie Spotify, pozwalające na przesyłanie milionów utworów z urządzeń przenośnych.

NAIM TIDAL

TIDAL

Serwis streamingowy z muzyką przesyłaną w bezstratnym formacie, dzięki czemu można jej słuchać na dowolnym systemie audio bez obaw o jakość dźwięku. Z Mu-so dostajemy 90-dniowy, bezpłatny dostęp do zasobów serwisu TIDAL.

 

 

Dane techniczne:

 • Wejścia audio:UPnP, AirPlay, Streaming Services i Internet Radio: przez kabel Ethernet (RJ45) lub Wi-Fi
  Cyfrowe: optyczne (do 96 kHz)
  Analogowe: mini-jack 3,5 mm
  USB/iPod: USB Type-A Bluetooth (w tym aptX)
  Network: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11b/g)
 • Obsługiwane formaty audio:
  WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz)
  ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz)
  MP3 – do 48 kHz, 320 kbit (16 bitów)
  AAC – do 48 kHz, 320 kbit (16 bitów)
  OGG i WMA – do 48 kHz (16 bitów)
 • Odtwarzanie gapless:
  WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz
  ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz
 • Moc wzmacniaczy:
  450 W – 6 x 75 W
 • System głośnikowy
  Stereofoniczny trójdrożny
 • Wykończenia
  Obudowa z anodowanego szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym
  Aluminiowy radiator
  Grill głośnika: materiałowy w kolorze BENTLEY Portland.
 • Wymiary (HxWxD):
  120 mm x 628 mm x 256 mm
 • Waga:
  11,2 kg
 • W zestawie:
  Pilot na podczerwień RC5
  Kabel zasilający
  Przewodnik szybkiego startu